Главная » 2012»Декабрь»3 » Зустріч "Я дар від серця принесу" за участі Луганського навчального центру IDEA
19:16
Зустріч "Я дар від серця принесу" за участі Луганського навчального центру IDEA
3 грудня у Кіровському міському територіальному центрі відбулась зустріч "Я дар від серця принесу", присвячена Міжнародному дню інваліда. У зустрічі взяли участь мешканці м. Кіровськ з категорії осіб з обмеженими можливостями, студенти, представники міських ЗМІ. Тренери навчального центру IDEA розповіли про роботу центру в Луганську і презентували свої досягнення.